:: خانه حجاب صدف آیت الله سیستانی: سلام مرا به زندانیان حجاب برسانید ::
Best View in Explorer 9+, Firefox 4+, Chrome 10+ or Opera 11+;
Download the new version and install:
فراخوانی ...
شنبه 27 شهریور 1400 | 1443/2/10 | Saturday 18 September 2021
امروز شنبه 27 شهریور 1400
1443/2/10 | 2021/09/18
یادداشت
 • باید حس مردم نسبت به حجاب تصحیح شود
  به مقوله حجاب می شود از منظرهای مختلف روانشناختی، جامعه شناختی، دینی و حتی جهانی نگریست و کارکرد جهانی حجاب و اینکه چرا امروز، حجاب زن مسلمان، غربی ها را به هراس افکنده است مهم است.  برای این منظور باید به ماهیت وهمی و خیالی فرهنگ و تمدن غربی اشاره کرد، غرب علاوه بر آنکه بر شأن خیالی انسان سوار شده …
 • بیشتر...
تبلیغات
 • آیت الله سیستانی: سلام مرا به زندانیان حجاب برسانید
  شنبه 26 بهمن 1392 ساعت 22:03
  آیت الله سیستانی: سلام مرا به زندانیان حجاب برسانید
 • یکی از مراجع تقلید شیعیان در نجف اشرف در دیدار با گروهی از زائران جمهوری آذربایجان با این که اخبار حوادث آذربایجان را پیگیر هستند گفتند: سلام مرا به زندانیان حجاب برسانید.به گزارش عرش نیوز:گروهی از زائران جمهوری آذربایجان که برای زیارت اعتاب
  یکی از مراجع تقلید شیعیان در نجف اشرف در دیدار با گروهی از زائران جمهوری آذربایجان با این که اخبار حوادث آذربایجان را پیگیر هستند گفتند: سلام مرا به زندانیان حجاب برسانید.
  به گزارش عرش نیوز:
  گروهی از زائران جمهوری آذربایجان که برای زیارت اعتاب مقدسه عراق به این کشور سفر کرده اند ، هفته گذشته پس از تشرف به نجف اشرف و زیارت مرقد امیر المومنین (ع) با حضرت آیت الله العظمی سیستانی دیدار کردند.

   
  حضرت آیت الله سیستانی در این دیدار با اشاره به این که اخبار حوادث جمهوری آذربایجان را پیگیر هستند، برای سلامتی و آزادی زندانیان حجاب دعا کردند.

   
  مرجع تقلید شیعیان خطاب به زائران آذری گفتند: مسئله حجاب در جمهوری آذربایجان شبیه مسئله حجاب در ترکیه است و همان اتفاقات درحال وقوع است.

   
  ایشان افزودند: اما باید بگویم کسانی که در برابر ممنوعیت حجاب دست به اعتراض زده و به مبارزه برخاستند کار عظیمی را انجام داده اند.

   
  براساس گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی «اسلام آذری»، حضرت آیت الله سیستانی خطاب به زائران جمهوری آذربایجان اظهار داشتند: سلام مرا به این مبارزان در بند برسانید به آنان بگویید که در عبادات شبانه خود آنان را دعا می کنم.

   
  گفتنی است در سالهای اخیر فعالیت روبه گسترش و تاثیرگذار جریانات دینی و اسلامگرای جمهوری آذربایجان که از سال 2009 و در پی صدور بخشنامه منع حجاب شدت گرفته بود با دستگیری و زندانی شدن رهبران این گروهها نه تنها فروکش نکرد بلکه زمینه های مختلفی را برای حضور آنها در صحنه سیاسی این کشور فراهم ساخت و فراخوانهای مختلف آنها برای اعتراض علیه سیاستهای دولت این کشور در میادین شهر ها و فضاهای مجازی با استقبال خوبی روبرو شد.

   
  دولت آذربایجان با اتهامات ساختگی از قبیل نگهداری مواد مخدر و سلاح، فعالین شیعه و اسلام گرای معترض به منع حجاب را بازداشت و با تشکیل دادگاه های فرمایشی آنان را به حبس های طولانی مدت محکوم می نماید تا به خیال خود از گسترش اسلام انقلابی و عدالت خواه جلوگیری کند./ابنا


  گزارش و مصاحبه | سیاسی
  شماره مطلب: 1504
  دفعات دیده شده: 1360 | آخرین مشاهده: 2 روز پیش
تبلیغات
نظرسنجی
سبد خريد

در حال بارگزاری ...