:: خانه حجاب صدف طرحی در آمریکا: مسلمان نیستم اما حجاب به سر می کنم ::
Best View in Explorer 9+, Firefox 4+, Chrome 10+ or Opera 11+;
Download the new version and install:
فراخوانی ...
یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 | 1440/8/15 | Sunday 21 April 2019
امروز یکشنبه 1 اردیبهشت 1398
1440/8/15 | 2019/04/21
یادداشت
 • باید حس مردم نسبت به حجاب تصحیح شود
  به مقوله حجاب می شود از منظرهای مختلف روانشناختی، جامعه شناختی، دینی و حتی جهانی نگریست و کارکرد جهانی حجاب و اینکه چرا امروز، حجاب زن مسلمان، غربی ها را به هراس افکنده است مهم است.  برای این منظور باید به ماهیت وهمی و خیالی فرهنگ و تمدن غربی اشاره کرد، غرب علاوه بر آنکه بر شأن خیالی انسان سوار شده …
 • بیشتر...
تبلیغات
 • طرحی در آمریکا: مسلمان نیستم اما حجاب به سر می کنم
  شنبه 21 آذر 1394 ساعت 13:39
  طرحی در آمریکا: مسلمان نیستم اما حجاب به سر می کنم
 • به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته و با سخنان دونالد ترامپ اسلام هراسی در ایالات متحده آمریکا شکل جدیدی به خود گرفته است. در این بین گروه های اسلامی مختلفی در آمریکا تلاش دارند تا با نمایش اسلام واقعی از فشارهایی که به مسلمانان
  به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته و با سخنان دونالد ترامپ اسلام هراسی در ایالات متحده آمریکا شکل جدیدی به خود گرفته است. در این بین گروه های اسلامی مختلفی در آمریکا تلاش دارند تا با نمایش اسلام واقعی از فشارهایی که به مسلمانان در ایالات متحده آمریکا وارد می شود، بکاهند.

  با پیشنهاد انجمن دانش آموزان مسلمان در ایالات متحده برخی از دختران دانش آموز غیر مسلمان مدارس آمریکا برای حمایت از مسلمانان اقدام به پوشیدن حجاب اسلامی کردند.

  یاسمین عبدالله، رئیس این انجمن که معاون دبیرستان Vernon Hills نیز است در مورد این اتفاق می گوید: شما هیچگاه نمی توانید در مورد یک نفر قضاوت کرده یا باورهای او را بفهمید تا اینکه واقعا متوجه شوید چرا او این کار را انجام داده و شما هم آن را تجربه کنید.

  این برنامه که با عنوان «یک مایل راه پیمایی با حجاب او» نام گرفته است به گونه ای طراحی شده است که به دختران غیرمسلمانان اجازه می دهد که حجاب اسلامی به سر کرده تا اطلاع بیشتری از باورهای مسلمان به دست آورند.

  عبدالله می گوید: این اقدام تاثیرات خوبی را داشته است و می تواند به یکی اقدام سالانه تبدیل شود. تعداد زیادی از دختران واکنش مثبتی نسبت به این اتفاق داشته اند.

  اعضای این گروه حجاب اسلامی را به سر دخترانی که علاقه مند بودند در این حرکت شرکت کنند می کردند. آنها همچنین در مورد معنی حجاب و قوانین اسلامی با آنها همکلام می شدند.

  این اقدام در ماه می گذشته انجام شده و پاسخی به حملات تروریستی پاریس و کالیفورنیا نبوده است.  اخبار حجاب | سیاسی
  شماره مطلب: 1540
  دفعات دیده شده: 1860 | آخرین مشاهده: 7 ساعت پیش
تبلیغات
نظرسنجی
سبد خريد

در حال بارگزاری ...